Vítáme  Vás na oficiálních webových stránkách soukromé základní školy Easy Start v Plzni!

Den otevřených dveří se koná ve čtvrtek 11.1.2018 od 8.30 do 12.15 / můžete navštívit vyučování  /a dále od 14.00 do 17.00 hod / můžete si prohlédnout prostory školy a popovídat si s ped. sborem. Další den otevřených dveří se koná ve čtvrtek 1.3.2018 od 8.30 do 12.15  a od 14.00 do 17.00 hod.

Zápis do 1. třídy se koná v sobotu 7. dubna 2018 od 8 do 18hodin. K zápisu se musíte písemně přihlásit na mail. adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - k zápisu je zapotřebí účast na DOD nebo setkání s ředitelkou školy / rozhovory o škole, dítěti, preferencích rodičů , názory na výchovu, způsoby výuky na naší škole

Základní škola v Plzni na Slovanech, která je zaměřená na anglický jazyk a která preferuje individualitu a osobní přístup ke každému žákovi. O tom také svědčí snížení počtu žáků v jedné třídě na 15. Díky tomu umožníme každému žákovi individuální rozvoj, nadanému dítěti rychlejší postup a slabším žákům nabídneme individuální přístup.

Soukromá  Easy Start byla s účinností od 1.9.2011 zařazena MŠMT do rejstříku škol a školských zařízení.Součástí organizace je také školní družina a školní výdejna.Zajišťujeme  tedy jak výchovnou a  vzdělávací činnost, tak i stravování dětí a pitný režim.

Základní čísla, údaje a jiné zajímavé informace

Naše základní škola se nachází v prvním patře bývalé  administrativní budovy v lokalitě Plzeň – Slovany, v ulici Blatenská 1073/27a

Přízemí obývá MŠ Drobeček, která je naše partnerská organizace, s níž velmi spolupracujeme, jsme tedy schopni zajistit výchovu a vzdělávání dětem od 2 do 11 let

Škola zabírá plochu téměř 700 m2

Naše základní škola je připravena pro pět tříd základní školy.
První hodina začíná v 8.30 hod.
Jedna třída je tvořena maximálně 15 žáky.

Naše základní škola vám nabízí především výrazně rozšířenou výuku anglického jazyka podpořenou rodilým mluvčím již od první třídy. Naší předností je také moderní vybavení školy, práce s nejrůznějšími výukovými programy a pořádání naučných a zábavných akcí, jako je lyžařský kurz, plavecký výcvik, výjezdy do zahraničí, škola v přírodě, Klub nadaných dětí a mnohé další programy.

Jsme tady pro ty rodiče a děti, kteří:

• mají špatné zkušenosti s neosobním prostředím a špatnými vztahy ve velkých školách
  • si uvědomují nutnost znalosti cizího jazyka
  • mají ujasněné požadavky na výchovu a vzdělání svých dětí a jejichž požadavkům odpovídá filosofie naší školy

Hledáte-li profesionální základní školu, která je otevřená veškeré komunikaci s vámi i s vaším dítětem, pak jsme pro vás tím ideálním společníkem.
Pro detailnější informace si můžete otevřít jednotlivé sekce umístěné v levé liště nebo také využít našich kontaktních údajů.

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo Centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Základní škola Easy Start s.r.o. - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz