Den otevřených dveří se koná ve středu 30. ledna 2019 od 8:30 do 11:30 - můžete navštívit vyučování i si popovídat s pedagogy a ředitelkou školy  a dále od 14:00 do 17 hod. - můžete si prohlédnout prostory školy a popovídat s pedagogy a ředitelkou školy.

Další DOD bude ještě v březnu - datum upřesníme později

Zápis do 1. třídy se koná ve čtvrtek 18.4. 2018 od 8:00 do 17. 00 hod. K zápisu je zapotřebí se přihlásit na email. adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a navštívit buď dny otevřených dveří  nebo si domluvit schůzku s ředitelkou školy ke zjištění zájmu o školu.

Těšíme se na vás.