Podzimní a jarní kurzy pro děti

Tyto kurzy jsou určené pro děti z jiných MŠ. Jsou přizpůsobené dětem od 2 let věku. Počet dětí ve skupině je max. 9.

Prázdninové kurzy pro děti

Týdenní intezivní kurzy anglického jazyka pro děti ze ZŠ a MŠ (5 - 11 let). Každý kurz má své tématické zaměření vycházející z anglických pohádek či písní.

Doučování žáků ZŠ

Soukromé hodiny předmětů ZŠ pod vedením kvalifikované učitelky. Nejedná se pouze o doučování anglického jazyka, ale i o doučování běžných předmětů.

AJ pro dospělé

Kurzy anglického jazyka a německého jazyka pro rodiče dětí z naší MŠ a ZŠ, ale také pro širokou veřejnost.

V případě dotazů na jednotlivé kurzy či zájmu o jiný druh vzdělávání prosím kontaktujte lektorku angličtiny Mgr. Kateřinu Paušovou (775 995 920, popř. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), popř. ředitelku školy Mgr. Hanu Paušovou (723 531 378, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).