Obecné informace ke všem kurzům.

   Přímá výuka angličtiny každého kurzu probíhá vždy od pondělí do pátku od 9 do 15.30 resp. 16:00 hod. Příchod dětí je však možný již mezi 8:30 – 9:00, kdy se děti převlékají, připravují a případně si luští úkoly schované ve třídě (každý rok tam nějaké máme). Poslední blok končí v 15:30  (kurz 1 a 2) a odchody jsou tedy plánované na 15:30-15:45 (kurz 1a 2) a 16:00 (Kurz 3) Přes den si uděláme pauzu na odpočinek a regeneraci na hřišti školy. Někdy si přidáme úkoly i venku, ale určitě si občas necháme i volnou hru, abychom si odpočinuli (loni jsme pletli gumičkové náramky a šili drobnosti,  tak uvidíme, co bude hitem letos). Celkově máme ale dvě až tři vyučovací hodiny ráno (záleží na únavě dětí), dvouhodinovku po obědě a závěrečnou 30-45 minutovou hodinu po odpolední svačině. Nejstarší děti pracují téměř pořád ….  

Celý týden děti stráví s vyškolenými lektory AJ a hlavní lektorkou anglického jazyka, která je v současné době lektorem AJ v naší ZŠ a metodikem učitelů MŠ a ZŠ (životopis je dostupný na stránkách školy), která se jim bude po celý den věnovat a připravovat pro ně zajímavé vzdělávací aktivity zaměřené na porozumění mluvenému slovu, aktivní a i pasivní znalost slovíček a gramatických struktur a podporu vyjadřování. Druhým lektorem bude naše rodilá mluvčí Katie Warnar. Dalšími lektory jsou pak naši angličtináři. 

                                                                  LETNÍ KURZY 2019 

                                                     Kurz 1: Brown Bear Brown Bear (5-7 let)

                                                 Kurz 2: The Very Hungry Caterpillar (7-9let)

                                                         Kurz 3: The Stickman (9-11let)

 

                                                        Termín: 29.7- 2.8.2019

                                                            Cena: 2 400 Kč

                                                   počet dětí ve skupině: max 8

 

Nesnažte se, prosím, s dětmi hledat obsah knih ještě před zahájením kurzu. Jen ať si to prožijí samy a s námi. (Kdo něco zná, nevadí. Jen je zbytečné děti něco předem učit a prozrazovat něco, co lze objevovat a zažít společně.)

 

Letošní letní kurzy probíhají všechny ve stejnou dobu a vést je budou současně čtyři lektoři (které se budou střídat a budou „rotovat“ mezi skupinami). Hlavním lektorem je Mgr. Bc. Kateřina Paušová, druhým lektorem bude naše rodilá mluvčí Katie Warnar. Dalšími lektory jsou pak naši angličtináři.

Tábory s více skupinami se nám osvědčily, neb děti mají možnost pracovat s více lektory a hrát celotáborové hry s ostatními skupinkami. Současně tak vycházíme vstříc rodičům s více dětmi J.

Děti budou do skupin rozděleny podle věku a schopností (kamarády nedělíme J ). A kdyby nás bylo nějak moc, tak se nějaké to další téma nebo skupinka určitě vymyslí J

A aby vše pobíhalo hladce, budou letos konce táborů posunuty pro každou skupinku trochu jinak J Nejstarší děti dostanete teprve poté, co dokončí Escape room úkoly daného dne (cca o 30 minut později než mladší skupiny)

 

závazné  přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.