Moji milí páťáci,

vítám vás v novém školním roce 2018/2019!                                 Výsledek obrázku pro čtyřlístek

paní učitelka Pavlína

KONZULTAČNÍ HODINY: pondělí  14:00 – 16:00

__________________________________________

12.9. 2018 - beseda s Policíí ČR

Ve středu páťáci měli možnost přivítat Policii ČR, která si pro žáky připravila velmi zajímavou besedu na téma "Bezpečnost v dopravě."

Žáci s policií diskutovali na různorodá témata jako např. kde můžeme policii vidět a kde se s ní můžeme setkat, základní pravidla bezpečnosti na ulici, jaké vybavení by měli mít cyklisté, od kolika let mohou děti jezdit samy bez dozoru rodičů na kole. Dále měly také děti možnost si vyzkoušet, jak se chovat při hovoru s policií. Děti zhlédly také dvě videa, v kterých vyhledávaly chyby při cestování v automobilu.

Beseda se všem moc líbila a my tímto děkujeme Policii ČR za návštěvu!

paní učitelka Pavlína