Školní družina – I. oddělení

ZÁŘÍ 2018

Milí žáci a vážení rodiče,

dovolte nám, abychom vás všechny přivítaly po prosluněných dvouměsíčních prázdninách v novém školním roce 2018 / 2019.

Ve školní družině bude na prvňáčky a druháčky čekat spousta zábavy, her, tvoření, povídání, procházek… ale hlavně, bude se tam na ně vždy těšit jejich nový plyšový kamarád Hafánek. Hafánek je pejsek, o kterého se děti ve družině starají a se kterým si hrají. Každý pátek se půjde Hafánek podívat k někomu domů, aby mu přes víkend ve škole nebylo smutno, a my si pak budeme v pondělí vyprávět, co Hafánek během víkendu zažil.

Celoroční téma našeho oddělení bude zaměřeno hlavně na pohádky a přírodu. Budeme si číst a vymýšlet příběhy, k tématu pohádek budeme kreativně tvořit, občas si zacvičíme, a když to půjde, vyrazíme na vycházku, kde si budeme hrát, sbírat přírodniny a objevovat svět kolem nás.

Moc se na vás těšíme!

Andrea a Julča