• Vítejte ve školním roce 2018/2019 •

Přeji všem úspěšný nejen školní rok!

paní učitelka Verča

konzultační hodiny: čtvrtek 14.00 - 16.00

_____________________________________________________

Beseda s příslušníkem Městské policie - Bezpečně v dopravě (13.9.2018)

Hned z počátku roku pro děti byla připravena velice pěkná a hlavně poučná beseda s paní Veronikou Kuchynkovou. Beseda byla rozdělena na dvě části. První část byla věnovaná "Chování v MHD" a tématu "Jak se chovat za jízdy v autě". Děti říkaly své zkušenosti (a že jich bylo:)..), povídaly si také o tom, proč je důležité používat podsedák či autosedačku, jakým způsobem přepravovat zvířata, jak fungují airbagy a obecně o tom, co je vhodné a co ne. Druhá část byla zaměřená na téma "Chodci a cyklisté". Opět i tady děti měly mnoho svých zážitků, povídaly si o tom, jak je důležité nosit reflexní prvky, jak se správně pohybovat na silnici. ať už jako cyklista nebo chodec. Celá beseda byla prokládána zajímavými videi či obrázky a na závěr si je paní policistka vyzkoušela z dopravních značek. Dětem se beseda moc líbila, věřím, že si z ní určitě něco odnesly, a že budou mnohem opatrnější.