Školní družina 3

3. ODDĚLENÍ

775 678 759

Magdalena Ledvinková

navštěvují žáci 5. třídy

Září

Září každopádně v naší školní družině září. Tvoříme si poprázdninovou pohodu. Jsme plni očekávání, co nám nový školní rok přinese. Jsme znova se svými spolužáky i ve školní družině, po vyučování, kdy máme ten správný čas na to, si toto kamarádství náležitě užít, dokonce tento školní rok jsme spolu naposledy, protože jsme páťáci, "nejstarší" žáci ve škole i v družině. I tak si stále rádi hrajeme, relaxujeme, vyrábíme, diskutujeme, malujeme, zpíváme, hýbeme se a zase relaxujeme...
I toto září bylo plné zábavy a pohody. Podiskutovali jsme společně a v klidu o celodružinovém tématu, kterým je "obchod". Vyrobili jsme si k tomu kreslenou myšlenkovou mapu. V měsíci září jsme si zcela cíleně zvolili konkrétní obor obchodu a to "papírnictví". Protože v září jsou v papírnictví největší fronty na školní potřeby i na papírenské potřeby pro naši družinovou zábavu. Založili jsme si družinový deník "obchod". Také jsme si vyrobili tématické pexeso, které nás dosti bavilo a hlavně se nám moc povedlo. Na pokračování jsme si četli o recyklovatelném odpadu.
Měsíc září jsme zakončili celodružinovým turnajem ve stolních hrách. Těšíme se na další školní měsíce a na družinovou zábavu, relax, pohodu i odpočinek se svými spolužáky.

Takže hurá společně na říjen!

vychovatelka

Magda L.