Školní družina

Školní družina má v letošním roce tři oddělení.

Ranní družina je otevřena od 7.00 do 8.05 hodin (poté jdou žáci do tříd)

Odpolední družina se (za standardního provozu) postupně slučuje a jednotlivá oddělení se uzavírají následovně:

I. oddělení je otevřeno do 17.00 hodin

II. oddělení do 15.45 hodin

III. oddělení do 14:30 hodin. 

Číst dále Školní družina

Školka

Základní škola Easy Start má i svou partnerskou mateřskou školu Drobeček s.r.o., což je zařízení fungující od roku 2009. Za dobu své působnosti splnilo přání a potřeby mnoha rodičů a dětí a získalo si tak stálý zájem veřejnosti. Můžeme tedy nabídnout fungující školku pro děti, které hledají zábavu, hraní a příjemné prostředí s kvalifikovaným personálem se zkušenostmi. Rodičům nabízíme zajištění nadstandardní péče o děti s důrazem na vzdělávání a rozvoj osobnosti.

Číst dále Školka

Kurzy

Letní kurzy 2021

Přímá výuka angličtiny každého kurzu probíhá vždy od pondělí do pátku od 9 do 15.30 resp. 16:00 hod. Příchod dětí je však možný již mezi 8:30 – 9:00, kdy se děti převlékají, připravují a případně si luští úkoly schované ve třídě (každý rok tam nějaké máme). Poslední blok končí v 15:30  (kurz 1) a odchody jsou tedy plánované na 15:30-15:40 (kurz 1), 15:45 - kurz 2 (odchody do 15:55) a 16:00 (Kurz 3). Přes den si uděláme pauzu na odpočinek a regeneraci na hřišti školy. Někdy si přidáme úkoly i venku, ale určitě si občas necháme i volnou hru, abychom si odpočinuli (pleteme z gumiček, zkoušíme drobné šití, pískujeme .... tak uvidíme, co bude hitem letos). Celkově máme ale dvě až tři vyučovací hodiny ráno (záleží na únavě dětí), dvouhodinovku po obědě a závěrečnou 30-45 minutovou hodinu po odpolední svačině. Nejstarší děti pracují téměř pořád smile …

Číst dále Kurzy

Kroužky

Mimoškolní zájmová činnost - kroužky - se konají po vyučování, v odpoledních hodinách, v době provozu školní družiny. Vedoucí kroužků dochází do budovy školy a zájemce o činnost si přebírají u paní vychovatelky ve školní družině, které po ukončení činnosti žáky opět předají. Nabídka kroužků se může dále odvíjet od zájmu dětí.

Číst dále Kroužky