Kurzy

Letní kurzy 2020

Přímá výuka angličtiny každého kurzu probíhá vždy od pondělí do pátku od 9 do 15.30 resp. 16:00 hod. Příchod dětí je však možný již mezi 8:30 – 9:00, kdy se děti převlékají, připravují a případně si luští úkoly schované ve třídě (každý rok tam nějaké máme). Poslední blok končí v 15:30  (kurz 1) a odchody jsou tedy plánované na 15:30-15:45 (kurz 1), 15:45 - kurz 2 (odchody do 15:55) a 16:00 (Kurz 3). Přes den si uděláme pauzu na odpočinek a regeneraci na hřišti školy. Někdy si přidáme úkoly i venku, ale určitě si občas necháme i volnou hru, abychom si odpočinuli (loni jsme pletli gumičkové náramky a šili drobnosti, tak uvidíme, co bude hitem letos). Celkově máme ale dvě až tři vyučovací hodiny ráno (záleží na únavě dětí), dvouhodinovku po obědě a závěrečnou 30-45 minutovou hodinu po odpolední svačině. Nejstarší děti pracují téměř pořád smile …

Celý týden děti stráví s vyškolenými lektory AJ

  • metodikem/lektorem Mgr. Kateřinou Paušovou
  • rodilou mluvčí Katie Warnar
  • angličtináři Mgr. Pavlou Polívkovou, Mgr. Dagmar Pelesnou
  • učiteli: Mgr. Veronikou Vošickou, Mgr. Karolínou Vlčkovou.

Současně máme letos i tři praktikantky (minimální dosažená jazyková úroveň B1)

  • Ninku Petříkovou
  • Kačku Winklerovou
  • Elišku Havlovicovou.

A o pobyt venku, obědy a svačiny se postarají:

  • Magdalena Skalová
  • Kristýna Truhlářová.

Všichni se tak budou dětem po celý den věnovat a připravovat pro ně zajímavé vzdělávací aktivity zaměřené na porozumění mluvenému slovu, aktivní a i pasivní znalost slovíček a gramatických struktur a podporu vyjadřování.

Letní kurzy 2020

Kurz 1: The Mixed-up Chameleon (5-6 let)

Kurz 2: Walking Through the Jungle (7-9let)

Kurz 3: ZOG + ZOG and the Flying Doctors (9-11let)

Termín: 27.7.-31.7.2020

Cena: 2 400 Kč

počet dětí ve skupině: max 8

Nesnažte se, prosím, s dětmi hledat obsah knih ještě před zahájením kurzu. Jen ať si to prožijí samy a s námi. (Kdo něco zná, nevadí. Jen je zbytečné děti něco předem učit a prozrazovat něco, co lze objevovat a zažít společně.)

Letošní letní kurzy probíhají všechny ve stejnou dobu a vést je bude současně šest lektorů (kteří se budou střídat a budou „rotovat“ mezi skupinami). Hlavním lektorem je Mgr. Bc. Kateřina Paušová, druhým lektorem bude naše rodilá mluvčí Katie Warnar. Dalšími lektory jsou pak naši angličtináři Mgr. Pavla Polívková a Dagmar Pelesná. Nejmenším dětem se současně věnuje Mgr. Veronika Vošická a Mgr. Karolína Vlčková.

Tábory s více skupinami se nám osvědčily, neb děti mají možnost pracovat s více lektory a hrát celotáborové hry s ostatními skupinkami. Současně tak vycházíme vstříc rodičům s více dětmi smile.

Děti budou do skupin rozděleny podle věku a schopností (kamarády nedělíme smile). A kdyby nás bylo nějak moc, tak se nějaké to další téma nebo skupinka určitě vymyslí smile.

A aby vše pobíhalo hladce, budou letos konce táborů posunuty pro každou skupinku trochu jinak smile Nejstarší děti dostanete teprve poté, co dokončí Escape room úkoly daného dne (cca o 30 minut později než mladší skupiny).

Závazné  přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..