Kurzy

Letní kurzy 2021

Přímá výuka angličtiny každého kurzu probíhá vždy od pondělí do pátku od 9 do 15.30 resp. 16:00 hod. Příchod dětí je však možný již mezi 8:30 – 9:00, kdy se děti převlékají, připravují a případně si luští úkoly schované ve třídě (každý rok tam nějaké máme). Poslední blok končí v 15:30  (kurz 1) a odchody jsou tedy plánované na 15:30-15:40 (kurz 1), 15:45 - kurz 2 (odchody do 15:55) a 16:00 (Kurz 3). Přes den si uděláme pauzu na odpočinek a regeneraci na hřišti školy. Někdy si přidáme úkoly i venku, ale určitě si občas necháme i volnou hru, abychom si odpočinuli (pleteme z gumiček, zkoušíme drobné šití, pískujeme .... tak uvidíme, co bude hitem letos). Celkově máme ale dvě až tři vyučovací hodiny ráno (záleží na únavě dětí), dvouhodinovku po obědě a závěrečnou 30-45 minutovou hodinu po odpolední svačině. Nejstarší děti pracují téměř pořád smile …

Celý týden děti stráví s vyškolenými lektory AJ

  • metodikem/lektorem Mgr. Kateřinou Paušovou
  • rodilou mluvčí Katie Warnar
  • angličtináři Mgr. Pavlou Polívkovou, Mgr. Dagmar Pelesnou, Mgr. Hanou Kašparovou- možná nás přijde doplnit i Mgr. Julie Lávičkovásmile

Současně máme i letos naše tři úžasné  praktikantky (minimální dosažená jazyková úroveň B1)

  • Ninku
  • Kačku
  • Elišku

A o pobyt venku, obědy a svačiny se postará :

  • Magdalena Skalová

Všichni se tak budou dětem po celý den věnovat a připravovat pro ně zajímavé vzdělávací aktivity zaměřené na porozumění mluvenému slovu, aktivní a i pasivní znalost slovíček a gramatických struktur a podporu vyjadřování.

Letní kurzy 2021

Kurz 1: Brown Bear, Brown Bear What Do You See/ Polar Bear,Polar Bear What Do You Hear(5-6 let)

Kurz 2: The Very Hungry Caterpillar and more Stories (7-9let)

Kurz 3: Room on the Broom and one more of new Julia´s  Books wink(9-11let)

Termín: 26.7.-30.7.2021

Cena: 2 500 Kč

počet dětí ve skupině: max 8

Nesnažte se, prosím, s dětmi hledat obsah knih ještě před zahájením kurzu. Jen ať si to prožijí samy a s námi. (Kdo něco zná, nevadí. Jen je zbytečné děti něco předem učit a prozrazovat něco, co lze objevovat a zažít společně.)

Letošní letní kurzy probíhají všechny ve stejnou dobu a vést je bude současně šest lektorů (kteří se budou střídat a budou „rotovat“ mezi skupinami). Hlavním lektorem je Mgr. Bc. Kateřina Paušová, druhým lektorem bude naše rodilá mluvčí Katie Warnar. Dalšími lektory jsou pak naši angličtináři Mgr. Pavla Polívková, Mgr.Hana Kašparová, Mgr. Dagmar Pelesná./ Mgr. Julie Lávičková/.

Tábory s více skupinami se nám osvědčily, neb děti mají možnost pracovat s více lektory  a hrát celotáborové hry s ostatními skupinkami. Současně tak vycházíme vstříc rodičům s více dětmi smile.

Děti budou do skupin rozděleny podle věku a schopností (kamarády nedělíme smile). A kdyby nás bylo nějak moc, tak se nějaké to další téma nebo skupinka určitě vymyslí smile.

stejně tak, pokud někdo chodí na kurzy roky a nějaké téma zná, nezoufejte. Knih máme zpracovaných hodně, takže není problém některé skupince něco obměnitwink

A aby vše pobíhalo hladce, budou letos konce táborů posunuty pro každou skupinku trochu jinak smile Nejstarší děti dostanete teprve poté, co dokončí Escape room úkoly daného dne (cca o 30 minut později než mladší skupiny).

Závazné  přihlášky zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..