Školka

Základní škola Easy Start má i svou partnerskou mateřskou školu Drobeček s.r.o., což je zařízení fungující od roku 2009. Za dobu své působnosti splnilo přání a potřeby mnoha rodičů a dětí a získalo si tak stálý zájem veřejnosti. Můžeme tedy nabídnout fungující školku pro děti, které hledají zábavu, hraní a příjemné prostředí s kvalifikovaným personálem se zkušenostmi. Rodičům nabízíme zajištění nadstandardní péče o děti s důrazem na vzdělávání a rozvoj osobnosti.

Jsme tu pro Vás od 7.00 do 17.00, docházka se však může přizpůsobit Vašim potřebám. Naší prioritou je, aby děti prostřednictvím hry a zábavy rozvíjely svojí jedinečnou osobnost. K tomuto účelu nabízíme třídy vybavené různými druhy hraček a pomůcek pro různá věková období. K využití také máme dvě vlastní dětská hřiště s vybavením umístěné hned u naší školky a možnost využití sportovního areálu TJ Sokol. Náš program komplexně rozvíjí osobnost dítěte. Činnosti jsou pečlivě a individuálně vybírány tak, aby se dítě zdokonalovalo po všech stránkách.

Jsme tedy zaměření na systematickou výchovu a vzdělávání dětí od 2 roků do 12let. Jednotlivé programy tříd se liší obsahovým zaměřením a náročností probíraných témat.

Mnohem více informací naleznete na oficiálních stránkách mateřské školy: www.skolkadrobecek.cz

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat buď e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. na tel. č. 608 268 362 (Mgr. Gabriela Vášová)